Інколи буває складно вибрати презенти навіть для найближчих родичів та друзів. Проте якщо дорослі будуть раді навіть грошовому подарунку, то малеча точно не оцінить його належним чином. Що ж робити, якщо ти йдеш на свято і потрібно вибрати подарунки дитині на 2 роки? Хороша новина в тому, що сьогодні існує безліч варіантів на будь-який бюджет. Гарні недорогі подарунки можна знайти в інтернет-магазині Аврора та замовити онлайн з доставкою по всій Україні. Сміливо вибирай товар, що сподобався з асортименту, а ця стаття підкаже тобі, як не помилитися.

Якими є ідеальні іграшки для 2-річної дитини

Звісно, чи не єдине, що цікавить малюків, – це гра. Через неї вони пізнають світ та здобувають нові навички. Саме тому тобі варто зосередитися на виборі цікавої іграшки. Найкращі з них – відкриті та пластичні. Вони допоможуть дитині розвивати свою уяву та знаходити власні способи розваг.

Дитині цього віку не тільки подобається дивитися на книжки та слухати, як їх читають дорослі, вона починає розуміти історію та може формувати своє ставлення до неї. У цьому віці малюки потроху наслідують дорослих. Вони можуть брати участь у грі від імені персонажу: принцеси, космонавта чи барабанщика, уявляючи себе певним героєм. Саме тому можна подарувати речі, що імітують доросле життя. Наприклад, іграшковий візочок з лялькою.

Дворічній дитині можна запропонувати скласти простий конструктор. Така розвага сподобається і хлопчикам і дівчаткам – важливо вибрати якісний та яскравий виріб, що буде зрозумілим для малюка. Дрібну моторику також відмінно розвивають пластилін та фарби. Проте такі канцтовари повинні бути безпечними та легко відмиватися з різних типів поверхонь.

Тренувати пам’ять та моторику допомагають сортери. Використовуючи їх, дитина може навчитися називати форми предметів та кольори, буде розвивати увагу та концентрацію. Звісно ж, на початковому етапі знайомства з такою грою потрібна буде допомога батьків.

blank

Що не можна давати дітям у 2 роки

Питання безпеки – №1, коли ти йдеш у гості до малюка. Адже цікаві ігри, що здаються тобі корисними, можуть завдати шкоди малечі та викликати невдоволення батьків. Тому при виборі подарунка краще уникати:

  • дрібних предметів, які легко проковтнути;
  • речей з гострими кутами;
  • іграшок, що виготовлені з неякісних та токсичних матеріалів;
  • виробів, що видають надто різкі та голосні звуки;
  • товари з батарейками, магнітами або іншими дрібними деталями

Не бажано дарувати дітям їстівні презенти: цукерки, пряники, солодощі тощо. Адже харчування малюків такого віку все ще може бути обмеженим. З певних причин батьки можуть тривалий час не давати дітлахам солодощі та інші продукти. Такі правила краще не порушувати.

Як вибирати корисні подарунки

Ідеальний варіант – якщо ти добре знаєш родину та малюка. У такому разі ти маєш уявлення про його чи її схильності та інтереси. Деякі дітлахи з раннього віку проявляють схильність до малювання, інші люблять музичні товари, треті обожнюють роздивлятися книжки. Тут тобі спеціальні поради непотрібні. Хіба що слід зважати на вік, для якого рекомендовані конкретні товари та їх якість.

Варто завжди брати до уваги, які іграшки вже є у малюка. Якщо ти купиш ще один конструктор до колекції і дитині дійсно подобається самостійно конструювати – немає жодних проблем. Проте, якщо ти недостатньо знаєш про родину, існує імовірність придбати саме такий виріб, яким малюк грався раніше. У такому випадку кращою порадою буде звернутися до батьків. Ти можеш запропонувати свій варіант іграшки та отримати від них схвалення. Після попереднього погодження сміливо купуй вибраний товар – гроші точно не будуть витрачені дарма.

Іграшки для відпочинку на свіжому повітрі повинні відповідати сезону. Наприклад, не варто дарувати дитині м’яч, якщо надворі стоїть зима. Подібна гра вдома може погано закінчитися, а взяти подарунок на двір не дозволить брудна та мокра або сніжна погода. Взимку більш доречними будуть санчата та сніжколіпи. Якщо вже тепло, можна сміливо дарувати такі речі, як водяний пістолет, набори для гри у піску та мильні бульбашки.

Тепер ти знаєш, який подарунок краще вибрати для 2-річної дитини, а більше цікавих варіантів запропонує Аврора. Переходь на сайт і замовляй якісні та недорогі товари від виробників.