Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав містян з сьогоднішнім святом – Днем Соборності.

“…Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України”, – важливі слова із Універсалу Директорії УНР про Злуку УНР та ЗУНР, які були проголошені цього дня, 22 січня, 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Сьогодні ж, коли територіальну цілісність нашої держави знову доводиться відстоювати зі зброєю в руках, ці рядки набувають особливого змісту та звучання.

Наша соборність – це, насамперед, єдність ідей, це згуртованість нашого народу навколо спільних цінностей, традицій та єдиної мети.

Це про нашу небайдужість до того, в якій країні та під яким прапором ми живемо, про нашу любов до держави та про повагу. Захід, Схід, Південь, Північ – ми всі велика українська родина. І тільки від кожного з нас, від наших думок та вчинків, залежить те, якою відбудеться Україна. Зараз, як ніколи, ми повинні берегти нашу цілісність та незалежність, бути єдиними, бо в цьому наша сила.” – написав очільник Черкас на Фейсбуці.