Черкащина та Канадській Червоний Хрест мають тривалу історію плідної співпраці. В умовах повномасштабної війни вона тільки поглибилася. Подальші напрями взаємодії у короткій і довгостроковій перспективі обговорили очільник Черкащини Ігор Табурець із командами Канадського Червоного Хреста та обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Зокрема, йшлося про перспективи розширення діючих проектів, а також втілення нових у питаннях енергетичної стійкості, допомоги ветеранам, підтримки внутрішньо переміщених осіб та ін.

– Це – наші друзі, перевірені часом, – відзначив Ігор Табурець. – Ми вже маємо низку спільних проектів, що успішно працюють в області. Мобільні медичні бригади для надання допомоги жителям віддалених населених пунктів, догляд вдома для тих, хто цього потребує, психосоціальна підтримка – це лише кілька проектів із нашої історії співпраці. Завдяки допомозі Товариства Канадського Червоного Хреста також ми отримали 71 генератор різної потужності для наших інфраструктурних об’єктів, 4 модульні котельні. Це надважливо в умовах ворожих атак на енергосистему країни. Дякуємо за партнерство!

У межах проекту «Мобільні медичні бригади» вдалося охопити послугами понад 27 тисяч осіб. Шість мобільних бригад, які зараз діють в області,  здійснюють обстеження та надання медичної допомоги жителям найбільш віддалених населених пунктів і прихистків для внутрішньо переміщених осіб. Надалі цей проект хочуть розширити на Маньківщину та Жашківщину.

За проектом «Догляд вдома» отримали підтримку 157 маломобільних жителів області. У майбутньому планують охопити психосоціальними послугами до 300 осіб.

Також за підтримки Канадського Червоного Хреста на Черкащині діє 6 локацій, де громада може отримати психосоціальні послуги. Мета цих локацій – охорона психічного здоров’я та покращення психосоціального добробуту людей, які постраждали від конфлікту, переміщення, соціальної та економічної кризи в Україні.

Завдяки допомозі Товариства Канадського Червоного Хреста бюджетні установи, підрозділи ДСНС, об’єкти охорони здоров’я, соціальні заклади, об’єкти життєзабезпечення населення області оснастили генераторами різної потужності на понад 34 млн грн.