Сьогодні, 16 липня, мали визначити причину захворювання коронавірусом померлого хірурга в Черкасах. Його син відстоює позицію, що батько захворів через свою професійну діяльність, проте комісія досі не визначилась. Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

Виконувачка обов’язків директора Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки Оксана Коваленко зазначає, що фонд намагаємося установити, що Олег Гайда отримав захворювання не на робочому місці.

“Ми надали всі документи, графіки, табелі робочого часу, навіть надали сертифікати засобів захисту, які видавали цьому лікареві. Ми втратили лікаря, завідувача відділення, молоду, здорову людину. А фонд намагається пояснити, що це не може бути на робочому місці. Але в постанові 1706 зазначено, що COVID-19 – це професійне захворювання”, – повідомила вона.

Представниця фонду Ірина Данилова відмовилась коментувати цю ситуацію, покликавшись на те, що член комісії немає права розголошувати деталі слідства. Оксана Коваленко зазначила, що вони й надалі будуть відстоювати свою позицію.

“Майже всі члени комісії одностайно підтримують, що це професійне захворювання, єдиний член фонду заперечує це”, – зазначила Оксана Коваленко.

За словами сина померлого хірурга Ігора Гайди, матеріалів наразі достатньо для того, щоб ухвалити рішення.

“Немає бажання у фонду сприяти цьому розслідування. Можливо, вони надіються на те, що в мене не вистачить нервів. Тут уже питання принципу. Це мій батько, в мене залишилася мама. Я буду йти до кінця”, – зазначив Ігор Гайда.

Він додав, що наступне засідання відбудеться у вівторок, 21 липня. Тоді вже має бути дана остаточна відповідь, адже на такі розслідування дається максимум 15 днів.