Управлінням інспектування в Черкасах щоденно проводяться ретельні перевірки виконання договірних відносин між міською радою та ТОВ “Нова Якість “Благоустрій” і кожного дня фіксуються порушення. Про це повідомив головний інспектр міста Станіслав Коломієць.

“До недавнього часу командою міського голови Анатолій Бондаренко була налагоджена система та забезпечено належний санітарний стан контейнерних майданчиків у Черкасах. Проте, нещодавно місто облетіла новина про рішення суду щодо відновлення надання послуг з вивезення великогабаритного сміття та ремонтних відходів групою компаній “Нова Якість” за славнозвісні 13 гривень і 20 копійок на місяць з кожного мешканця Черкас. При цьому належне виконання надавачем послуг згідно кабального договору залишається на «нульовому» рівні.” – написав Коломієць на Фейсбуці.

До свого посту чиновник додав фото стану майданчиків Південно-Західного району, які згідно графіку затверджених рішенням виконкому мала здійснювати “Нова Якість” у четвер.

blank

blank

blank

blank

“Мабуть за складанням літачка Андрій Бортник забув, що детальки до нього та і вцілому добробут його родини забезпечений коштом пересічних містян, які хочуть бачити чистоту біля своїх осель.” – резюмує чиновник.

Нагадаємо, нещадавно стало відомо, що очільник “Нової Якості” придбав собі легкомоторний літак.

На критику черкасців Бортник заперечив що літак є дорогим. “Це не дорожче, аніж нове авто, однокімнатна квартира чи хороший човен для риболовлі”, – вважає він.