Новий, 2021 рік, за східним календарем є роком Білого Металевого Бика. Попри те, що рік Щура (2020) був досить важким, труднощі можуть бути і у 2021 році. 

Прогноз астрологів на 2021 рік

Згідно з прогнозом астрологів, рік Білого Металевого Бика буде більш мирним, спокійним і розміреним, ніж рік Пацюка. Якісні сторони цього знака допоможуть впоратися з більшістю проблем. Завдяки холодному розрахунку та цілеспрямованості Бика, в новому році більшість буде прагнути до спільної мети та відновлення порядку. Про це пише “OBOZREVATEL”.

Рік Бика буде сприятливим для продуктивної роботи в різних сферах і зароблянні грошей: варто попрацювати, щоб прихилити до себе цей знак і бути винагородженим по справі.

Також 2021 рік буде хорошим для створення сім’ї, будівництва будинку. Він підходить для початку нового бізнесу, особливо пов’язаного із землею. Капіталовкладення обіцяють бути вигідними та успішними.

blank

Як правильно зустрічати рік Бика

Щоб отримати прихильність Білого Металевого Бика у 2021 році, необхідно зустрічати Новий рік в одязі його улюблених відтінків. Так, підійде білий, сріблястий, зелений, синій, чорний, солом’яний з підібраними до них металевими прикрасами. При цьому червоний одягати краще не варто. За китайськими повір’ями, так ви можете накликати на себе біду.

Характеристика знака

Астрологи також розповіли про характерні риси людей, народжених у рік Бика. Як повідомляється, їх домінантні якості відповідають характеру даного знака. Так, народжені в рік Бика володіють міцним здоров’ям, завзятістю, цілеспрямованістю, вони спокійні та не бояться проблем. Якщо все ж дратувати Бика, кривдникові не позаздриш – Бик страшний у своїй люті.

Бик вважається турботливим сім’янином, але водночас владною натурою і беззаперечним господарем в будинку. Він консервативний і авторитарний, його складно в чому-небудь переконати. А потужна стихія металу у 2021 році посилить цю якість в рази.