Черкащанам і далі продовжуватимуть вручати повістки, оскільки українській армії слід поповнюватись. Про це заявив голова ОВА Ігор Табурець, пише сайт 18000.

Він зазначив, що вручення повісток відбувається відповідно до законодавства, оскільки в Україні оголошено воєнний стан, а також мобілізацію.

– З оголошенням мобілізації або війни кожен свідомий громадянин має сам явитись у військкомат і перевірити своє здоров’я щодо можливості захисту держави. Коли таке не відбувається, існує порядок вручення повісток як елемент попередження таких осіб, що їм слід прийти і пройти таку перевірку, – зазначив очільник області.

Він нагадав, що існують різні типи повісток, зокрема, щодо підтвердження своєї прописки, перевірки стану здоров’я тощо. Тож її отримання не завжди означає відправку на фронт.

Голова ОВА також зазначив, що після призову військові проходять навчання, зокрема і на закордонному озброєнні.

– Оскільки в країні йде війна, втрати в нас теж є. Коли ми говоримо про втрати, нам потрібно поповнюватись. Причому це поповнення має відбуватися поступово, щоб не було як  наших ворогів: коли ми бачимо документ убитого москаля, який добу тому ще був у військкоматі. У нас такого бути не повинно, – переконаний Табурець.