Одному з депутатів Білгород-Дністровської районної ради повідомлено про підозру на Одещині у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, посадовець вимагав у приватного підприємця неправомірну вигоду за безперешкодну передачу в оренду з правом приватизації двох земельних ділянок площею 4 га поблизу с. Молодіжне Одеського району. Землі мали використовуватися для будівництва комплексу технічного обслуговування транспортних засобів.

За 20 000 доларів США він обіцяв вплинути на депутатів сусідньої ОТГ для позитивного вирішення цього питання.

Правоохоронці затримали депутата під час одержання 10 000 доларів США – першої частини від обумовленої суми.

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП в Одеській області, оперативний супровід – УСР в Одеській області ДСР НП України.

Як стало відомо, йдеться про Анатолія Хмільківського із Черкас. Зараз Анатолій Хмільківський – депутат Білгород-Дністровської районної ради та керівник КП ЖКГ Білгород-Дністровської райради.

На Черкащині Хмількіський свого часу очолював Черкаський аеропорт. У 2014-2016 він очолював «Агентство розвитку Черкащини». У 2015 балотувався до Черкаської обласної ради від БПП, але обраним не був. У 2019 році позиціонував себе уже як прихильник Володимира Зеленського.

У 2020 році Хмільківський став фігурантом скандалу із так званими «плівками Єрмака». Тоді він говорив з братом голови ОП, з яким домовлявся про посаду заступника голови Одеської ОДА. Одна надалі призначеним не був.