Інвестиційна компанія SCM, яка належить Рінату Ахметову, залишає медіа бізнес в Україні. Про це повідомили на сайті компанії, пише сайт 18000.

“Я прийняв вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ”, – йдеться в заяві Ріната Ахметова.

Таке рішення було ухвалене через закон про олігархів. У заяві зазначають, що короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська воєнна агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах.

У своїй заяві Ахметов додав, що загальний обсяг інвестицій, вкладених у медіахолдинг, перевищив 1,5 млрд доларів США.

Зазначимо, що “Медіа Група Україна” об’єднує національний ефірний телеканал “Україна”, загальнонаціональний інформаційний телеканал “Україна 24”, розважальний молодіжний телеканал “НЛО TV”; тематичні канали “Індиго TV”, телеканали “Футбол 1/2/3”; регіональні телеканали “Донбас”, “34 телеканал”, “Сигма”; оператора супутникового телебачення Xtra TV; міжнародні канали Ukraine 1/ Ukriane 2, NLO TV 1/ NLO TV 2; продакшн-компанії “Теле Про”, “Допоможемо ТБ”; медіаагентство повного циклу “Медіа Партнерство Баїнг”; групу новин “Україна”, мультимедійну платформу “Україна” – теленовини “Сьогодні” та сайт segodnya.ua; кросплатформний проєкт Vogue UA та ОТТ-платформу OLL.TV.