До 106-ої річниці заснування руху Вільного козацтва на Звенигородщині отаман Козачанського куреня Олег Голуб завітав до бібліотеки Козацького ліцею на Черкащині з подарунками – українськими книгами. Пише видання “Вісті Черкащини“.

«Нарешті прийшов час, коли ми переконано усвідомлюємо, що потрібно позбавлятись впливу «руського міру», насамперед із шкільних бібліотек, які одні з перших сіють зерно знань в душах і головах наших діток! Російська мова та культура, яка століттями виховує вбивць та гвалтівників, не варта віднині нашої найменшої уваги! Читаймо своє та вивчаймо правдиву історію нашої країни!» – закликає отаман.

Віднині чудові книги Степана Бандери «Перспективи української революції», Володимира Лободаєва «Революційна стихія», Наталії Олійник «Яблунева королева» та книга-спогад про українського кобзаря Тараса Силенка «Співець непримеренної України» з авторським побажанням співавтора та Президента Історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля поповнять бібліотечний фонд Козацького ліцею та кругозір місцевих діток.