ПАТ «Черкасиобленерго» постійно проводить профілактичні заходи у всіх структурних підрозділах Товариства, аби уникнути розповсюдження інфекції серед працівників.

Згідно рекомендацій МОЗ проводиться профілактична обробка службових приміщень хлоровмісною речовиною.

blankУсі працівники, які заходять на територію Товариства, проходять температурний скринінг безконтактним методом. Також здійснюється вологе прибирання та провітрювання.

blank
ПАТ «Черкасиобленерго» у повному обсязі забезпечило працівників захисними медичними масками та санітайзерами.

blank
– Працівники дотримуються маскового режиму, обробляють руки дезінфікуючими засобами. З метою профілактики захворювання на COVID-19 спеціальним підрозділом Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснюється обробка службових приміщень хлоровмісною речовиною. Також ми постійно дбаємо про обмеження контактів між працівниками підприємства, максимально використовуючи для комунікації усі ІТ-сервіси, – зазначає начальник відділу з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Ткачук.

blankТакож нагадуємо, що для зручності споживачів було встановлено скриньки для документації та домофони для зв’язку з необхідними фахівцями.

Крім того, працюють онлайн сервіси для дистанційного обслуговування:
– кабінет побутового споживача;
– кабінет юридичного споживача;
– VIBER для передачі показів лічильника;

blank

– TELEGRAM для передачі показів лічильника;

blank
– швидка форма на сайті Товариства для передачі показів лічильника.

Отримати вичерпну консультацію можна у фахівців інформаційно-консультаційного центру Товариства або служби цілодобової підтримки Товариства – кол-центр 24/7.

blank