Уродженець Донеччини, який нині проживає у Черкасах, у соцмережах виправдовував російську армію та заперечував агресію з її боку. Суд відпустив його під умовний термін. Про це йдеться у вироку Соснівського райсуду Черкас від 5 липня, пише сайт 18000.

Згідно з матеріалами суду, чоловік у «Однокласниках» через проставлення так званих «лайків» (дослівно «вважає класним») матеріали, у яких міститься виправдування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році.

Серед таких постів картинки з російськими ракетними комплексами, фото чеченських бойовиків, підтримка найманців так званої ДНР.

Портал Судова влада оприлюднив ПІБ чоловіка: Анін Олег Григорович. Він уродженець міста Торез, Донецької області. Нині пенсіонер, що проживає у Черкасах.

У суді Анін визнав вину, сказав, що усвідомив протиправність своїх дій, щиро каявся у вчиненому, просив суворо не карати. Пояснив, що вважає себе українцем, він і його сім`я більше 10 років проживають в Черкаській області, нині він активно допомагає українським військовим.

Суд визнав Аніна винним і звільнив від покарання під умовний термін у 2 роки.

Публікуємо кілька скрін-шотів зі сторінки Аніна в “Однокласниках” щодо того, що він “вважає класним”.

blank blank blank blank blank blank