Відповідно до законодавства споживач щомісяця зобов’язаний передавати оператору системи розподілу покази електролічильника. Як правильно передати покази електролічильника та у який період, як відбувається нарахування оплати за електроенергію у випадку, якщо споживач не передав покази або передав не вчасно, розповідає заступник директора комерційного з розподілу електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Чернай.

Хто зобов’язаний передавати/чи приймати покази електролічильника? 

Згідно з «Кодексом комерційного обліку електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, саме споживачі зобов’язані щомісяця знімати фактичні покази лічильника електроенергії та передавати їх оператору системи розподілу. Оператор системи розподілу у свою чергу зобов’язаний приймати від споживачів дані про покази лічильників та враховувати їх під час визначення обсягів споживання електричної енергії.

В який час варто передавати покази електролічильника?

Побутові споживачі зобов’язані щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників та передавати їх оператору системи розподілу. Робити це потрібно станом на 1 число кожного місяця. Даними на 1 число вважаються дані, зчитані та передані протягом періоду, що розпочинається за два дні до кінця розрахункового періоду та завершується на третій календарний день наступного. Тобто, це два останні дні кожного місяця та три дні наступного за ним місяця.

Чому важливо передавати покази саме у визначені дні?

Зверніть увагу! Якщо ви передали покази раніше, то необхідно їх передати ще раз, саме у зазначений період. Покази, що передавалися раніше зазначеного періоду, можуть призвести до похибок у нарахуванні оплати за електроенергію. Якщо оператор системи розподілу не отримав від споживача покази лічильника до початку четвертого календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання. Просимо передавати покази вчасно, щоб вам не довелось платити за неспожиті кіловат-години, нараховані за значенням середньодобового обсягу споживання.

Що означає середньодобовий обсяг споживання електроенергії?

Як регламентує Кодекс комерційного обліку електричної енергії, середньодобовий обсяг споживання електричної енергії для цілей розрахунків визначається на основі фактичних даних (показів) лічильника(ів), зафіксованих за період між двома послідовними зчитуваннями показів, та кількості днів між цими зчитуваннями показів в аналогічному періоді попереднього року або, у разі відсутності відповідних даних за попередній рік, за згодою сторін на основі фактичних даних (показів) лічильника за попередній розрахунковий місяць.

Які електронні сервіси для передачі показів електролічильника діють у ПАТ «Черкасиобленерго»?

Покази лічильника приймає кол-центр, він працює у цілодобовому режимі, без вихідних. Телефонуйте за наступними номерами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.

Також усіх, хто має доступ до інтернету, дуже просимо не перевантажувати телефонні лінії кол-центру Товариства, а скористатися нашими онлайн-сервісами для передачі показів електролічильників: особистий кабінет, Viber-bot, Telegram-бот, швидка форма на сайті Товариства. Дуже зручно, та швидко!

Як бути тим, у кого немає можливості передавати покази електролічильника за допомогою сервісів Товариства?

Відповідно Правил роздрібного ринку електричної енергії оператор системи розподілу зобов’язаний проводити не рідше одного разу на 6 місяців контрольний огляд засобів комерційного обліку споживачів відповідно до затверджених графіків.

Якщо з якихось причин споживач не зміг передати покази лічильника  і йому здійснили нарахування кіловат-години за значенням середньодобового обсягу споживання в  поточному місяці, то наступного місяця до нього прийде контролер і здійснить контрольний огляд засобів обліку.