“Укртрансбезпека в Черкаській області” не може заборонити виїжджати на маршрути у Черкасах перевізникам, з якими міська рада розірвала договір. Про це у коментарі ЗМІ.ck.ua повідомив в.о. начальника відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної служби з безпеки на транспорті Іван Медуха.

Йдеться про перевізників “Черкаське автотранспорте підприємство 17127” (маршрути №4 і №5) та “Еліт-Транс” (маршрути №7 і №22).

“Звернення міськвиконкому по маршруту №4 ми отримали 9 серпня. У ньому йдеться про вирішення даної проблеми з перевізником “Черкаське автотранспорте підприємство 17127”, з якими розірвано договір. Мовляв, перевізник ігнорує і продовжує обслуговувати маршрут №4 “Вулиця Пацаєва – Обласна лікарня”. Таке звернення ми отримували і щодо перевізника “Еліт-Транс”, з яким так само в односторонньому порядку було розірвано договір. Заборонити їм виїжджати на маршрути наша служба поки що немає такого права. Лише після того, як регуляторна служба надасть нам дозвіл на планову перевірку”, – зазначив Іван Медуха.

За його словами,  після отриманого листа від міськвиконкому “Укртрансбезпека” в області звернулася до центрального апарату з пропозицією включити в планову перевірку цих двох перевізників на 2024 рік. Цього року це зробити ніяк не можна.

“Тому що пропозиції вносяться в план на наступний рік. До того часу, ми не можемо відповідати за господарську діяльність перевізників і їх взаємовідносини з міською владою”, – розповів Іван Медуха.