Йому одинадцять. Із них шість років він присвятив малюванню. У Черкаському художньому музеї відбулася перша персональна виставка робіт Давіда Догадко “Сповнені сонцем”, інформує Суспільне.

У музеї представлено 16 картин на різну тематику. Натюрморт та пейзаж – улюблена тематика Давіда. Він має 30 картин. Розповів, що натхнення шукає у колі сім’ї та в навколишньому світі.

blank

Викладачка Давида, Оксана Литвиненко розповіла, що вперше побачила творчі здібності хлопця у дитячому садочку. Зауважила, що він один із небагатьох будував цікаві композиції на папері.

Батько хлопчика, Олександр Догадко каже, у родині художників не було. Нині допомагає сину та інколи радить тематику картин.

“Помітив, що йому подобається малювати, і я завжди підтримую будь-які захоплення свого сина. Тому він малював далі, працював над собою”.

blank

Черкаський художник Анатолій Куксов приємно здивований рівнем картин юного художника:

“Талановита дитина. Я подивився по роботах, що в кольорі, що композиції всі, вони всі гарні композиції, продумані.”

blank

Черкащанин Анатолій Тостановський дізнавався про виставку від товариша. Каже, зацікавився тим, що дитячі персональні виставки у Черкасах бувають не часто.

У планах Давіда Давидко розвиватися та опановувати нові техніки. Виставка триватиме до 14 жовтня у Черкаському художньому музеї.