Черкаський театр уже відновлено та введено в експлуатацію. Свою першу виставу для глядачів покажуть на День народження Тараса Шевченка – 9 березня. Про це журналістам повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Черкаський обласний академічний театр – це не просто будівля, тут відбувалося багато подій, які пов’язані з життям багатьох жителів Черкас та області. І мого також. У 1996 році на другому поверсі, де є велике фойє, був на новорічній ялинці.  Пам’ятаю те відчуття дива та казки. Згодом, тут був випускний моєї школи. Дуже приємно, що та будівля, у якій ти був 20 років тому, нині має сучасний вигляд”, – поділився Олександр Скічко.

blank

Всього, за словами Скічка, на відбудову театру було витрачено 185 мільйонів гривень. Це кошти черкаського обласного, міського бюджетів та з резервного фонду держбюджету.

Голова Черкаської ОДА  подякував усім, хто активно працював над відкриттям театру упродовж останнього місяця. Зокрема, службі ДСНС України в області, директору театру, ДАБІ.

blank

Нині театр облаштований надсучасною системою пожежної безпеки, аналогій якій немає в країні.

“Протипожежні двері мають додаткову вентиляцію для димовидалення. Протипожежна система була складна і потрібно було провести її ретельне тестування. Тому перевіряли її в різних режимах, в тому числі і аварійних. До 1 березня всі системи спрацювали на 100 відсотків”, – розповів начальник обласного управлін6ня ДСНС Андрій Даник.

blank

Зазначимо, що колектив театру звернувся до голови Черкаської ОДА з проханням надати театру статусу національного.

Нагадаємо, що пожежа в театрі відбулася 5 років тому. З того часу тривала відбудова. У межах програми Президента “Велике будівництво” вдалося завершити реконструкцію.

blank

blank

blank