Відкритий офіс створено для співпраці з громадянами, аби їхні питання вирішувалися максимально швидко та у комфортних умовах. Інформує пресслужба нацполіції Черкащини.

24 листопада в Уманському районному управлінні поліції розпочав роботу фронт-офіс, де громадяни можуть отримати консультації, написати звернення, дізнатися про результати розгляду своїх заяв та повідомлень, залишити відгук про роботу поліції. Першими перевірили роботу офісу заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області  Олександр Резцов та працівники територіальних підрозділів поліції із Черкас, Золотоноші й Звенигородки.

Робота фронт-офісу орієнтована на відкриту комунікацію із громадянами, оперативне й результативне надання необхідних поліцейських послуг. Ми створили комфортні умови для співпраці з людьми. Оновленим поліцейським сервісом відтепер можуть користуватися жителі Уманщини. Далі проєкт буде втілено й в інших територіальних підрозділах поліції, – зазначив Олександр Резцов.

У рамках робочого візиту був Голова «Первинної профспілкової організації ГУНП в Черкаській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції» Валерій Недопас. Він вручив багатофункціональний пристрій, який сприятиме якісній роботі нового фронт-офісу.