У Черкасах функцією придбання електронного квитка для проїзду в тролейбусах щодня користуються від 4000 до 4500 людей. Про це під час прямого ефіру у студії “18000” повідомив начальник міського управління транспорту Віталій Москаленко.

Він зазначив, що нині триває “тестовий, але масовий період”.

– Чотири тисячі людей – це ті, які добросовісно оплачують проїзд. Це лише третина від того, що по факту має бути, але ми не надіялися, що 100 % буде оплата. Чекаємо до кінця місяця, думаю, все налаштується, – сказав Москаленко.

Натомість як повідомив заступник міського голови Павло Валенчук, близько 200 людей купують собі паперові квитки. Придбати їх можна у терміналах. Комерційний директор компанії-підрядника Вадим Чередняк зазначив, що нині купити квиток можна у терміналах “Маклаута”. Також триває комунікація із компанією I BOX.

– Надіємось, до кінця тижня вже не буде терміналів, де ця функція не буде доступною. А це більше 400 терміналів, – сказав Чередняк.

Він також пояснив, чому термін дії паперового квитка – лише тиждень.

– Користувачі послуг повинні планувати свій час, оскільки це паперовий носій, він термонестійкий. Його не можна довго тримати на сонці або проутюжити, тому обрано термін у межах робочого тижня – 7 днів, щоб забезпечити його зберігання у належному вигляді і залишалася можливість відсканувати, – додав Вадим Чередняк.

Також підприємець проанонсував роботу мобільного додатка, у якому буде можливість придбати квиток. Нині він – на стадії доопрацювання.