Під час сесії облради представник підрозділу Нацполіції звернувся до депутатів з проханням внести зміни до програми профілактики та протидії злочинності в Черкаській області. Серед перелічених змін – пропозиція виділити 1,5 мільйони на ремонт будівлі підрозділу та оновлення автопарку, пише “Про все”.

Заступник начальника Управління стратегічних розслідувань Нацполіції Черкащини Олександр Запорожець пояснив, що кошти потрібні для ремонту будівлі, в якій перебуває підрозділ.

– Стан будівлі, в якій ми розміщуємось, уже не відповідає пожежним вимогам. Ми вже ремонтували її за свої кошти, але адмінбудівля перебуває на балансі обласної ради. Також кошти необхідні, щоб ремонтувати та оновлювати автопарк, – зазначив Олександр Запорожець.

Депутат Олександр Вельбівець попросив колег виважено поставитися до змін, оскільки правоохоронні органи повинні фінансуватися самою Нацполіцією.

– Вони підпорядковуються Національній поліції. Чому підрозділ повинен фінансуватися з обласного бюджету? Тим паче гроші йтимуть не просто на ремонт, а на оновлення їхнього автопарку, – наголосив депутат.

Під час поіменного голосування за виділення коштів віддали свої голоси 50 депутатів. Зміни до програми прийнято.