У Черкаському державному бізнес-коледжі облаштовують укриття аби 15 серпня розпочати навчання студентів. Ремонтні роботи у підвальному приміщенні планують закінчити за тиждень, розповів Суспільному директор закладу Олег Куклін.

Будівельник Сергій робить другий вхід до укриття. Для його будівництва демонтували вікно. Саме ж укриття ще облаштовують.

“Ми готуємо запасний вихід, щоб укриття відповідало нормам. Необхідно, щоб було два виходи, бо якщо один завалюється, то щоб можна було вийти через інший”, — пояснив пан Сергій.

У коледжі є підвальна аудиторія, де будуть навчатися студенти під час повітряної тривоги, розповів заступник директора Володимир Бондаренко.

“Раніше це було складське приміщення, тут складали старі парти, меблі. Ми все винесли, пофарбували, розмили стіни, підготували підлогу”.

До кінця тижня там планують постелити лінолеум та занести всі необхідні меблі, прокоментував Володимир Бондаренко: “Ми принесли дошку, повісимо аудиторну дошку для заняття, труби ще пофарбуються, щоб було чисто і розставляться парти для проведення занять в аудиторії”.

Вмістити там можна буде близько двохсот людей, тому навчатимуться студенти у три зміни, пояснив директор Черкаського бізнес-коледжу Олег Куклін.

“Площа приміщень, в яких проводяться роботи, 250 квадратних метрів. Частина з них буде обладнана як навчальні кабінети для того, аби освітній процес навіть у разі повітряної тривоги не переривався, а здобувачі освіти спускалися і проводжували заняття”.

Спускатися у підвальну аудиторію будуть і студенти, які живуть у гуртожитку.

“Нам пощастило, що гуртожиток розташований поруч з навчальним корпусом. У навчальному корпусі розміщене укриття. Під час оголошення повітряної тривоги студенти, які проживають в гуртожитку, можуть за п’ять хвилин спуститися в укриття”, — прокоментував Олег Куклін.

Навчання в коледжі планують розпочати 15 серпня. До того часу, за словами директора закладу, усі ремонтні роботи завершать.