Отримати роботу своєї мрії можливо. У цьому переконалася Світлана Каліненкова – цілеспрямована, рішуча, творча жителька Кам’янщини. Життя внесло свої корективи: після тривалої роботи в торгівельній галузі вона залишилася без роботи і звернулась за допомогою до Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Робота фахівців із Світланою будувалася за двома напрямками: консультація про реальну ситуацію на ринку праці та інформація про можливості навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації з метою набуття нових навичок або перекваліфікації.

Оцінивши свої можливості та ознайомившись з переліком професій, Світлана зважилася на зміни та отримала направлення до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту у місті Черкаси на перепідготовку за професією перукар-модельєр.

Після закінчення навчання молода жінка отримала перспективну роботу, а згодом започаткувала  власну справу, де змогла втілити нові знання.

Молода бізнес-леді вже має велику кількість вдячних клієнтів, не зупиняється на досягнутому й надалі підвищує свою майстерність.

«Наміри наполегливої жінки обов’язково увінчаються рясними здобутками, адже займається вона улюбленою справою, від якої черпає моральне та матеріальне задоволення», – переконана директорка районної філії Тетяна Бурдєєва.

Кам’янська районна філія ОЦЗ