На стійке і тривале поліпшення погоди в найближчий тиждень розраховувати не варто. Південний циклон, з яким пов’язані опади, втрачає свої сили, тому у суботу невеликі грозові дощі прогнозуємо лише місцями. Температура вночі 11..16º, вдень 20..25º. Розповів головний синоптик Черкащини Віталій Постригань.

Вже у неділю, славнозвісний циклон увіллється в систему циркуляції більш потужного циклонічного вихору, що кружляє над Скандинавією. Об’єднавшись, циклон «QUINO ІІІ» направить у наш регіон атмосферний фронт, який 13-14 червня зумовить короткочасні дощі, грози, місцями град та шквали 15-20 м/с Температура повітря знизиться на 3-5º, на що звертаємо увагу.

А надалі синоптична класика: після проходження атмосферного фронту у південні райони проникне холодне повітря, що зумовить виникнення циклону над Чорним морем. І знову дощі.

За довгостроковим прогнозом, до 19 червня утримається нестійка: невеликі короткочасні дощі, грози. Температура вночі 11..16°, вдень 22..27°.

Із 20-21 червня розпочнеться справжнє літо. В атмосфері зіллються гребені азорського і казахстанського антициклонів, що зумовить малохмарну, сонячну погоду та добрий прогрів повітря : вночі 13..18°, вдень 24..29°.