Під час вокальних нокаутів учасниця десятого сезону «Голосу країни» Ася Хорошун виконала пісню «Люди», авторство якої належить відомому черкаському співаку та лідеру гурту «Бумбокс» Андрію Хливнюку, у новому форматі, пише “Вичерпно”.

– Прекрасне виконання. Твій виступ був схожий на картину, намальовану голосом, — зауважила тренерка телепроєкту Тіна Кароль.
У свою чергу інша тренерка «Голосу країни» NK відзначила, що дуже приємно спостерігати за учасниками, які знають про що співають.

Зазначимо, що дівчина знаходилася у команді співака MONATIK. У результаті вокальних нокаутів перемогли: Мелен Паса, Сергій Асафатов, Сергій Роман і Ліда Лі. Відповідно, тепер вони змагатимуться у прямих ефірах телепроєкту.

Нагадаємо, що відомий співак з Черкас взяв участь у соціальному ролику до Дня Гідності та Свободи. Відомий співак з Черкас і фронтмент гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк взяв участь у зйомках соціального ролику до Дня Гідності та Свободи, який відзначають 21 листопада. Відповідне відео опублікувало Міністерство культури, молоді та спорту України.