Пів сотні лебедів оселилися на озері села Яворівка, що на Драбівщині. Цієї весни птахів більше, ніж будь-коли, розповіли місцеві жителі. Помилуватися зграєю птахів місцеві жителі приходять щодня, розповідає Суспільне.

blank

За словами жителя села Едуарда Шипуліна, лебеді уподобали це місце неспроста: озеро повноводне, тож прохарчуватися птахам буде чим: “Раніше лебедів було менше. Цієї весни їх багато поприлітало, від війни повтікали. Скрізь все повисихало, а в нас озеро лишилось, тож вони тут і оселились”.

Чоловік живе серед таких краєвидів близько 25 років. Рідні пейзажі ні на що не проміняє: “Виходиш і душа радіє, серце розривається від щастя. Нам тут подобається: берег, ставочок, аби ще риба була і щоб озеро почистили…”.

blank

Помилуватися пернатих приходить і подружжя Ірина та Роман. До села вони переїхали зі столиці вісім років тому. Вирішили тут лишитися назавжди, коли побачили місцеву природу.

“Я зранку встаю із чашкою кави, бачу лебедів і душа радується. Я насолоду отримую. Спочатку їх було дві чи чотири пари, а зараз, у цьому році, їх більше. Із кожним роком їх все більші і більше. Дітей приводять сюди. Ми їх підкормлюємо трохи зерном. Після роботи приходиш і розумієш, що тут хочеться відпочивати”, — прокоментувала пані Ірина.

Пані Ірина сподівається на те, що цьогорічне масове поселення лебедів віщує щасливе майбутнє для України.