Показову годівлю тварин поновили працівники черкаського зоопарку, розповіла Суспільному завідувачка відділу ссавців Лідія Осадча. За її словами, таке практикують другий рік поспіль.

Робітниця з догляду за тваринами Оксана Романченко розповіла чим щодня частують лемурів: “Зранку м’ясо даємо, або варену рибку з зеленню, овочами, фруктами, а вже на вечір — каші, щоб було ситніше для них”.

За її словами, лемури хоч і неперебірливі, та кожен обирає їжу сам. Комусь до вподоби рукола та салат, хтось обирає моркву, а дехто починає із каші. Та усіх їх об’єднує любов до усього солодкого, особливо, до бананів. А от у капуцинів серед іншого у меню — вінегрет. Не нехтують капуцини й замороженими ягодами, ківі, ананасом, а ще, кульбабами, зазначила пані Віра.

Показова годівля відбувається у будні, розповідає завідувачка відділу ссавців Лідія Осадча. Усе, аби розвантажити наплив відвідувачів у вихідні: “Це не дуже позитивно впливає на озеленення зоопарку, багато трави витоптують, квіти зривають і тваринам важко, тому що дуже багато до них уваги, до них стукають, кричать, особливо дітки, годують забагато”.

Аби зацікавити відвідувачів щодня годують різних тварин, пояснила Лідія Осадча: “Хто любить котячих, прийде у п’ятницю, хто любить лемурів, прийдуть у вівторок, хто хоче подивитися на ігрункових, прийде у середу. Щопонеділка ми показово годуємо ведмедів”.

З графіком годівлі можна ознайомитися на сторінках закладу у соцмережах.