Депутат Черкаської міської ради від ВО «Черкащани» за короткий період часу двічі попався за нетверезим водінням, пише “Кропива”.

Спочатку Іван Сухарьков на власному автомобілі «Mitsubishi Pajero» розсікав Черкасами в нетверезому стані 19 березня, згодом вже 10 травня в стані алкогольного спяніння їздив столицею.

Примітним є те, що другий протокол про адміністративне правопорушення був складений тоді, коли перший ще знаходився на розгляді Придніпровського суду.

Нагадаємо, що за нетверезе водіння в Черкасах депутат так і не поніс покарання. Кількість алкоголю в крові депутата становила 0,8 проміле, однак суд закрив провадження через порушення процесуальних норм під час фіксації правопорушення працівниками поліції. Як в суді пояснював сам депутат він з вечора випив бокал вина, а коли сідав за кермо минуло вже декілька годин і зважаючи на власну комплекцію вважав, що норма алкоголю в крові допустима.

Вже вранці 10 травня обранець був затриманий столичними поліцейськими та пройшов освідчення на «Драгері», який показав 0,54 проміле алкоголю в крові. Адміністративний протокол був переданий до Печерського районного суду. Нині суд повернув протокол на дооформлення з формальних підстав, що швидше за все дасть можливість депутату знову уникнути будь-якого покарання. Зокрема підставою для повернення протоколу стало те, що для освідчення використовувався пристрій «Драгер» модифікації якого нема в переліку затвердженому наказом міністерства внутрішніх справ.