У Черкасах до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій поклали квіти та провели поминальний молебень. Про це повідомляє Суспільне.

До пам’ятника жертвам політичних репресій, щоб вшанувати безневинно закатованих земляків, які постраждали від тоталітарного режиму наприкінці тридцятих-сорокових років минулого століття, поклали квіти та провели поминальну панахиду.

За словами священника протоієрея Андрія Шпунта, репресії часів минулого століття багато чим заклали основу сьогоднішнім подіям в Україні — війні, окупації Криму.

“Адже саме під час голодоморів та репресій схід і південь нашої країни масово заселяли російським населенням, аби створити базу імперського режиму, щоб волелюбний український народ потроху забував, що у нього була і має бути власна держава”.

На кладовище до пам’ятного знаку прийшла черкащанка Галина Мощенко, вважає, що пам’ять про репресії та ушанування жертв, є способом не допустити повторення таких подій.

“Моя родина зазнала політичних репресій: в 50-му році батько, мати, брат, я і бабуся були вислані в Сибір. Ми були там вісім років. Це страшні події в нашій родині. А нині ворог той самий хоче винищити Україну та український народ”.