У Золотоноші комунальні служби з нетерпінням чекають на відкриття позаміської об’їзної дороги, бо через її ремонт увесь транзитний транспорт пішов через наше місто. Це псує дорожнє покриття центральних вулиць. Безпосередньо саме відкриття цієї магістралі дорожники обіцяють до Дня Незалежності. Пише інтернет-видання zoloto.city.

Наразі гостро стоїть питання середньопоточного ремонту частини об’їзної дороги по вулиці 23 Вересня, а також на Шевченка – від військової частини до перехрестя Черкаської. На проведення цих робіт працівники управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому розробили кошториси, які передали до обласної державної адміністрації. Тепер очікують на підтримку з боку обласної влади і сподіваються на фінансування з обласного та державного бюджетів. Щоб встигнути з ремонтом вже у цьому році.

 Як повідомила пресслужба САД у Черкаській області, на шляхопроводі через залізницю на обході міста Золотоноша на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь на ділянці км 117+180 закінчено монтаж балок. Наразі проводяться роботи із влаштування арматурного каркасу для бетонування монолітної плити основного проїзду та проводяться опоряджувальні роботи.

Роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього проводяться у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.

Роботи виконує компанія ТОВ «Автострада». Згідно з договором ремонтнаі роботи мають бути завершені восени 2020 року.