25 червня стартувало ЗНО-2020, яке триватиме до 17 липня. В цей період для майбутніх абітурієнтів поліцейськими створено безпечні умови перебування в пунктах оцінювання. Про це повідомляє Управління поліції охорони в Черкаській області.

Основним завданням правоохоронців є забезпечення публічної безпеки та порядку, пропускного режиму, охорони бланків тестування, перевірка на рахунок використання заборонених пристроїв учасниками незалежного оцінювання, а також здійснення контролю за дотриманням вимог та санітарних норм.

– Під час проведення оцінювання якості освіти всі учасники повинні відчувати себе у безпеці та мати рівні умови, – зазначив т.в.о. командира батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області лейтенант поліції Євгеній Завгородній.

Проте для декотрих учасників з Черкас та Умані невдалий досвід своїх попередників виявився непереконливим і під час тестування вони намагалися скористатися мобільними телефонами. Даних осіб від подальшого проходження незалежного оцінювання відсторонено.