80-річна черкащанка Віра Галеєва нині викладає хореографію для пенсіонерів. Її колектив виконує українські народні, ромські та іспанські танці, розповіла Суспільному жінка.

Пані Віра почала танцювати, коли їй було сім років. З того часу без танців не може ні дня.


Шість років у територіальному центрі Віра Галеєва навчає танцювального мистецтва пенсіонерів. Хореографиня на заняттях нагадує своїм ученицям, що танець має бути енергійним.

“Доводиться, звичайно, багато працювати, їх вчити, дуже багато. Тому що мені буде соромно, якщо це буде погано. Мені хочеться, щоб це було гарно, що це не самодіяльність”, — пояснила пані Віра.

Пенсіонерка Тамара Шилова займається в групі чотири роки. За цей час вивчила сім танців. Про хореографиню відгукується, як про професіонала своєї справи: “Дуже сувора, дуже вимоглива. Але ми без неї не можемо”.

Не всі встигають за рівнем підготовки своєї наставниці, прокоментував пенсіонер Валерій Гудзенко: “Вона показує на професіональному рівні, а наші колеги вже показують, як можуть”.

Пан Валерій займається у Віри Галеєвої не перший рік. Тут, за його словами, зустрів своє кохання, тепер танцюють у парі. Його 66-річна партнерка пані Наталія розповіла: ці заняття приносять їй задоволення.

“Тиск нормалізується, я зараз взагалі його не міряю”, – розповіла черкащанка Лідія Павлюк.

Для пенсіонерки Наталії Коваленко заняття танцями стали найкращими ліками не тільки для тіла, а й для душі. На заняття вона ходить шість років. За її словами, після виходу на пенсію нарешті з’явився час для себе.

“Я отримую задоволення, поліпшую здоров’я, і, як ми вважаємо, ми несемо красу у світ”, – пояснила пані Наталія.

Секрет енергійності у свої 80 років пояснює любов’ю до життя: “Я люблю життя, люблю все. Я прокидаюсь вранці й дякую, що є цей світ, що я його бачу”.

Віра Галеєва танцює 73 роки й живе цим.