Весняна повінь 2018 року суттєво пошкодила міст між Ямполем (Катеринопільщина) та Кальниболотами (Новоархангельський район). Тоді ж робоча група Катеринопільської райдержадміністрації постановила, що міст потребує капітального ремонту. Пишуть”Вісіті Черкащини“.

Аби він далі не руйнувався, було заборонено по ньому рух автотранспорту й оголошено об’їзд через Мокру Калигірку, Ярошівку, Іванівку, Надлак. Споруду взяла на баланс Ямпільська сільська рада. Минулого року також виготовили проектно-кошторисну документацію на проведення капремонту, для якого необхідно було віднайти 1753,597 тис. гривень. Гроші на цей ремонт запланували отримати із Держбюджету та від сільгоспвиробників, транспорт яких користується мостом.

На жаль, досі до ремонту споруди не приступили. Люди хвилюються, що міст не дочекається обіцяної реконструкції та рухне. А тим часом діти майже щодня користуються ним, ідучи із Ямполя у Кальниболота до школи, а люди – до магазину. Торговці з Катеринополя й Шполи в четвер та суботу їздять цим аварійним мостом у Кальниболота на базар.

blank

− Перекрили для проїзду, але ніхто на те перекриття не реагує. Розсувають бетонні блоки, проїжджають – і знову зсувають, – розповіла одна із місцевих жительок. – Добре, що хоч фури зараз не їздять.

Наші кореспонденти поцікавилось у першого заступника Катеринопільської райдержадміністрації Володимира Коваленка, коли справа з ремонтом споруди зрушить з місця.

– Зайдіть на сайт облдержадміністрації, розпорядження від 2 квітня 186-те, перелік об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту уже затверджено губернатором. Мільйон шістсот з лишком виділено на ямпільський міст (плюс співфінансування від «Кернела», кальниболотських і ямпільських фермерів). Окрім того, понад мільйон шістсот виділили також на шостаківський міст та значну суму на катеринопільські дороги.

blank

Коваленко каже, що тепер буде оголошено тендер. Хто виграє, той і ремонтуватиме.

– Звісно хотілося б, аби свої робили, щоб потім знати, з кого спитати, – зауважив посадовець.

blank