15-річний золотонісець не міг навіть і подумати, чим для нього може закінчитися один з вечорів. Близько 20 години на вулиці Франка у Золотоноші його перестріли двоє неповнолітніх і попросили дати мобільний телефон, щоб терміново до когось зателефонувати. Хлопчина довірився перехожим та поділився своїм мобільним вартістю 3600 гривень, навіть не підозрюючи про їхні злі умисли. Як тільки мобільник потрапив у руки одного з випадкових знайомих, той відразу кинувся навтьоки, інший − залишився з хлопчиною. Підліток розгубився, бо не знав, що робити і як повернути телефон, пише сайт zoloto.city.

Із заявою в поліцію про викрадення телефону звернулися батьки хлопця. Правоохоронці розпочали пошуки зловмисників. І їх швидко знайшли.

Порушено кримінальну справу за ознаками ст. 190 ч.1 Кримінального кодексу України. За заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою шахраям доведеться відповідати. За цей злочин передбачено штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, навіть може бути обмеження волі до трьох років.