З початку повномасштабного вторгнення на всій території України діє заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану. Та попри це, лісівники філій ДП “Ліси України” продовжують фіксувати факти браконьєрства. Інформує пресслужба Центрального лісового офісу.

Один з чергових випадків незаконного перебування в мисливських угіддях стався на Черкащині. Під час патрулювання мисливських угідь працівники державної лісової охорони філії “Корсунь-Шевченківське лісове господарство” ДП “Ліси України” виявили чоловіків зі зброєю.

Обидва випадки були зафіксовані в темний час доби. У одного з браконьєрів зброя була заряджена та вже готова до використання. Фігуранти своєї вини не заперечували і погодилися сплатити накладені на них штрафи.

Завдяки безперервній роботі в напрямку охорони лісових масивів та мисливських угідь від незаконних дій лісівникам вдалося виявити цих браконьєрів до того, як вони встигли скоїти злочин.

За даними випадками на потенційних браконьєрів складено 2 протоколи згідно ст. 85 КУпАП і накладено штрафи на загальну суму 2040 грн.