Як встановили поліціянти, цим злодієм виявився 29-річний житель Золотоноші, а постраждалою від його шахрайських дій стала 37-річна жінка. Саме вона 7 січня заявила у Золотоніський районний відділ поліції про зникнення банківської картки. На жаль, було втрачено дорогоцінний час, чим сповна скористався молодик. Бо картку він поцупив ще 6 січня. Пише сайт zoloto.city.

У ході проведення оперативно-розшукових дій стало відомо, що крадіжку грошей, а це близько 4 тисяч гривень, з банківської картки шляхом розрахунку в магазині, використавши систему безконтактних платежів, здійснив 29-річний парубок. Вірогідніше він відстежував свою жертву, а потім викрав картку ймовірно десь у магазині, коли жінка розраховувалася на касі. Запримітив, куди вона її поклала і поцупив.

І хоча парубок не знав коду і суми грошей, однак це не завадило йому затоваритися перед Різдвом майже на 4 тисячі гривень. Коли вже на рахунку не залишилося коштів, він її просто викинув у смітник.

Оперативно у цьому випадку спрацювали правоохоронці. Їм вдалося відслідкувати, де злочинець розрахувався карткою останній раз. А вже по записах із камер відеоспостереження встановили крадія. Молодику планується оголошення підозри на 30 січня.

 За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 185 ч. 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років). Наразі ведеться досудове розслідування.