“Минулої доби до підрозділів поліції надійшло 37 неправдивих повідомлень про замінування 337 об’єктів у Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Черкасах, Одесі, Генічеську”, – написав на своїй сторінці у “Фейсбук” перший заступник голови Національній поліції України В’ячеслав Аброськін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швейцарський слід: з’явилися несподівані версії про те, хто “мінує” Черкаси

“Уявіть собі, правоохоронцям довелося евакуйовувати більше 32 тисяч громадян з 77 закладів швидкого харчування, 18 торговельних центрів, 6 гіпермаркетів, 16 житлових будинків, готелів, 5 станцій Київського метрополітену. Покидьки просто знущалися на громадянами України. Вже можно сказати, що більшість повідомлень про замінування надходили на електронні адреси різних організацій та підприємств з поштового сервісу з присвоєною ІР-адресою у вказаний часовий період, яка належить ТОВ, що зареєстровано в РФ”, – зазначив Аброськін.

blank

“Від цих жахливих дій терористів щоденно страждають тисячі звичайних громадян нашої країни. Працівники поліції змушені реагувати на кожне таке повідомлення й наші люди по різному ставляться до цього, інколи із підтримкою, інколи із чварами, але, незважаючи ні на що, ми маємо перевіряти кожне звернення”, – додав посадовець.

blank

Нагадаємо, в Черкасах однотипні повідомлення про замінування десятків об’єктів надходили 6 разів. Щоразу правоохоронцям доводилось евакуйовати тисячі людей із лікарень, ТРЦ та багатоповерхівок міста.