Благодійну акцію організували працівники ЦНАПу у Черкасах. Вони вирішили здати плазму у «Черкаському центрі крові», а отримані кошти перерахувати на потреби Збройних Сил України. Інформує пресслужба міської ради.

Захід приурочили до початку роботи ЦНАПу у новому статусі, а саме, як департаменту, і до 10-ї річниці відкриття Центру надання адміністративних послуг у Черкасах, яку відзначатимуть 3 серпня, розповів директор департаменту Олег Ткаченко.

«Вирішили відзначити ці події добрими справами. Особисто я здаватиму плазму вперше. Але процесу не боюся. Адже переконаний – зараз ми всі маємо робити усе можливе для підтримки Збройних Сил України, завдяки яким ми всі у Черкасах можемо жити і працювати», – зазначив Олег Ткаченко.

Натомість його заступник Ігор Волошин  – донор зі стажем. Говорить – завжди підтримував благодійні ініціативи. А коли ЦНАП вирішив відзначити своє 10-річчя по-особливому – охоче відгукнувся.

«Я і раніше здавав плазму, намагаюся долучатися до різних акцій, які проводилися і до війни цим центром здачі крові. Я підтримую такі ініціативи і всіх запрошую не боятися і ставати донорами», – зауважив Ігор Волошин.

«Я дізнався про цю чудову ініціативу колективу ЦНАПу, і теж вирішив долучитися до доброї справи. Вважаю, що такі акції дуже потрібні і важливі», – прокоментував заступник міського голови Павло Валенчук.

Окрім сьогоднішньої акції, до 10-річчя утворення ЦНАПу його працівники також вирішили перерахувати на підтримку ЗСУ особисті кошти.