Інспектора сектора реагування патрульної поліції  Чорнобаївського відділення поліції, який минулого року брав участь у бійці, відсторонено від посади. Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду Черкас, пише сайт 18000.

На початку червня 2018 року підозрюваний був одним із учасників бійки біля  кафе-магазину “Перехрестя” в с. Лящівка Чорнобаївського району. Тоді патрульний наніс потерпілому численні удари кулаками по обличчю. Останній, вирвавшись з рук зловмисника, відійшов в бік, проте підозрюваний наздогнав його та продовжив наносити удари.

У той же час двоє спільників поліцейського, які перебували з ним поруч, також почали бити потерпілого, від чого він впав. Коли потерпілий піднявся з землі, один зі зловмисників, у змові з іншими, у стрибку наніс чоловіку удар правою ногою в груди, від чого останній знову впав.

Підозрюваний працівник поліції у судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання про його відсторонення з посади. Додатково пояснив, що це є недоречним, оскільки за час досудового розслідування жодних перешкод слідчим він не створював, на потерпілого чи свідків не впливав.

У судовому ж засіданні слідчим суддею було встановлено, що підозрюваний впливав на свідків та потерпілого шляхом залякування.

Слідчий суддя відсторонив від посади підозрюваного у вчиненні злочину, що передбачений ч. 2 ст. 296 КК України від посади.