Відомого на Черкащині журналіста  зі Сміли Олександра Вівчарика нагороджено почесним званням “Заслужений журналіст України”. Відповідний Указ Президент підписав 22 серпня.

blank

Нагороди присуджували напередодні державних свят “За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.”

“Сьогодні для мене, як, сподіваюся, і для більшості українців особливий, святий День. І саме сьогодні я дізнався, що удостоєний звання Заслуженого журналіста України. Кращого подарунка до такого дня важко й уявити. Тим паче, що завдяки цій події дізнався: у мене багато гарних друзів.

Дякую всім, хто привітав з високим званням, дякую й тим, хто не сказав лихого слова, хоч може й хотів. Хай Вам щастить, друзі, хай вибачать усі, кого, можливо, образив. Я люблю вас усіх. Ви робите мене кращим…
Описати свої відчуття важко: і радісно, і дивно, і відповідально… Отже, треба працювати, щоб не затупилося перо, щоб і надалі тішити тих, хто вірить у мене.” – зазначив Вівчарик на Фейсбуці.