За принципової позиції Смілянської окружної прокуратури виконано рішення суду та громаді повернуто земельну ділянку, що знаходиться в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища м. Канева. Інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.


Так, господарським судом Черкаської області задоволено позов  прокуратури в інтересах однієї з міських рад Черкаської області до обслуговуючого кооперативу про визнання угоди недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Прокурором доведено в суді факт незаконного укладання вказаної вище угоди, оскільки не було проведено аукціону на укладання договору оренди.

На виконання вказаного рішення суду до комунальної власності повернуто з незаконного володіння земельну ділянку площею 1 га, вартістю 1 млн грн, що знаходиться в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища в  м. Каневі.

Органи прокуратури Черкаської області в межах наданих повноважень продовжують вживати заходів щодо захисту земель водного фонду та прибережної захисної смуги.