Черкаська обласна прокуратура відстояла в апеляційному суді право комунальної власності на 2 будинки відпочинку цілісного майнового комплексу «База вчителів», розташованого на березі річки Дніпро. Інформують у пресслужбі прокуратури.


Так, державним реєстратором було зареєстровано право власності на вказані будинки для відпочинку за громадянами на підставі правоустановчих документів, що були визнані недійсними.

Попри те, що на цей час право власності на вказане комунальне майно вже було зареєстровано за Черкаською міською радою та ніким не скасовано,  реєстратором здійснено реєстрацію права власності за недобросовісними набувачами.

За результатами розгляду позову прокуратури судом першої інстанції прийнято рішення про скасування державної реєстрації права приватної власності на майно з одночасним припиненням відповідних речових прав за громадянами та залишення його в комунальній власності  територіальної громади міста Черкаси.

Не погодившись з таким рішенням, один із відповідачів оскаржив його в апеляційному порядку.

Однак за принципової позиції обласної прокуратури скаргу залишено без задоволення.

Нагадаємо, що за документами реагування обласної прокуратури Черкаським районним судом скасовано державну реєстрацію права власності за громадянами на 21 будинок для відпочинку загальною площею понад одна тисяча квадратних метрів, вартістю 14 млн грн, які входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів», розташованого в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища.