Ексмер Черкас Володимир Олійник, якого СБУ звинувачує в державній зраді і який нині переховується в росії, розповів на російському телешоу «про райдер Зеленського». На НТВ він коментував візит президента України до США, пише ВІККА.

«Сценарій частково прописувався в 95 кварталі. У акторів є таке поняття, як райдер. Зеленський поставив умови США. Назвав такий собі райдер, щоб його супроводжував літак. І цілування руки Пелосі – це теж частина того райдеру», – так Володимир Олійник прокоментував візит Зеленського в США.

На переконання Олійника, який став рупором кремлівської пропаганди, Зеленський туди приїжджав не як лідер «суверенної держави».

Володимир Олійник народився у Жашківському районі. Очолював Черкаси із 1994 по 2002 роки. Був депутатом Верховної Ради від “Батьківщини” та “Партії регіонів”.

У серпні 2015-го разом з іншими колишніми високопосадовцями України часів президентства Януковича заснував у Москві «Комітет порятунку України», що виступив з позицій російської пропаганди.

Нагадаємо, що на території Золотоніського району розташований будинок ексрегіонала Володимира Олійника. Будинок хочуть передати переселенцям. Про це в інтерв’ю газеті «Світлий шлях» розповіла голова Золотоніської військової адміністрації Ірина Тернова. Проте насьогодні майно колаборанта Олійника не передане.

Володимиру Олійнику, ексмеру Черкас та ексдепутату ВР від Партії регіонів, оголошено підозру  від СБУ. Його звинувачують у державній зраді. Повідомляють, що 24 лютого він був на Київщині, де мав допомагати російським військовим встановлювати окупаційний режим, інформує Служба безпеки України.

«Досудовим слідством встановлено, що 24 лютого 2022 року зрадники незаконно поза межами пунктів пропуску перетнули державний кордон України та прибули на тимчасово окуповану ЗС РФ територію Київщини для допомоги встановленню на ній окупаційного режиму», – йдеться у повідомленні СБУ.