Шоумен і ведучий Володимир Остапчук – відомий пародист і гуморист і часто робить дуже смішні, але точні пародії на популярних зірок. Володимир навіть зробив свій ютуб канал, куди публікує веселі і саркастичні ролики про зірок українського шоу-бізнесу. Цього разу його об’єктом став Олег Винник, пише сайт “Одна минута“.

Володимир настільки точно скопіював образ кумира українських жінок, що багато з першого погляду і не розібралися, що Винник-то несправжній. У своєму Сторіс Володимир розмістив коротке відео, на якому він спародіював зовнішність і манеру поведінки Олега.


Олег Винник і його дублікат

На відео Володимир впевнено виходить з-за рогу коридора і робить кілька типових для Винника жестів руками і поворотів головою, щоб волосся розвівалося.

Назустріч йому вибігає прихильниця і від щастя близькості з кумиром непритомніє.

blank
Дублікат Винника на скрінах з відео

Як справжня зірка, “дублікат” Винника навіть не намагається підхопити падаючу дівчину, а просто дивиться на неї і йде далі. Цілком можливо, що це відео стане частиною повноцінної пародії, які Володимир зробив на інших артистів.

Олег Винник з гумором ставиться до того, що його колеги по шоу-бізу часто його пародіюють. Це вже неодноразово робив Квартал-95 і Жіночий квартал, групи “Фрістайл” і “Друга ріка”, Тарас Стадницький та інші.