Відомий український ведучий Сергій Притула днями став гостем програми на канівському радіо “Магніт”. Він розповів, що його пов’язує з Канівщиною, зізнався, що дуже любить Черкаси та пояснив, кого вважає вар’ятом.

Про це йшлося під час радіопрограми “Магніту”, пише “Zmi.ck.ua”.

Шлях медійника Сергій Притула розпочав ще у 1998 році, нині ж має низку проектів на кількох українських телеканалах.

“Пропрацювавши 7 років на радіостанції з 2005 року я переїхав до Києва, поєднував дві роботи: телебачення і радіо. Проекти нанизувались, як намистинки на ниточку і станом на сьогоднішній день в мене 4 проекти на Новому і кожного року я веду два проекти на каналі СТБ. Серед них Євробачення. Національний відбір, який нині триває”,- розповідає Сергій.

Одним з найцінніших вважає гумористичне шоу “Вар’яти”, якому незабаром виповниться 10 років. На питання ж, чому саме “Вар’яти”, відповідає з гумором: “Переклад цього слова насправді не несе  якогось сенсу, слово вживалось на тенетах моєї Батьківщини. У нас ця людина вважалась трохи несповна розуму, але слово  несе у собі не негативний, а радше позитивний, хуліганський підтекст.  Якщо хлопець по простирадлу повзе до дівчини у гуртожиток на 3 поверх, ото він є вар’ят”.

А загалом же, команда вар’ятів була зібрана, аби популяризувати український гумор, якого і нині залишається дуже мало в країні.

“В 2015 році ми зробили перший пробний тур, і нині крайні 5 років щорічно у нас більше 100 концертів.  Географія шоу розширилась виключно по Україні, і у тих країнах, де є хоч трохи українців.  Але приїхати з Торонто і зібрати більший аншлаг, ніж в Чернігові, чи  приїхати в Чікаго і зібрати більший аншлаг, ніж в Черкасах, це дуже цікаво”,- зізнається ведучий.

Але додає, що Черкаси дуже любить, тому навідується сюди двічі на рік.

Він вважає, що гумор – найбільша терапія для людей, які живуть у складних інформаційних потоках. “Коли всі пишуть про проблеми, люди приходять на концерт, щоб розвіятися. В якийсь момент 2014 року  нація заціпеніла”,- ділиться враженнями Сергій.

З Канівщиною ж пов’язані батьки телеведучого. Саме тут у селі Мартинівка мама Сергія розпочала вчителювання, батько ж працював інженером. Сюди вони обоє поїхали за розподілом після завершення вишів.

Тому нещодавно Сергій Притула зробив мамі сюрприз: відвіз у рідне село, де вона зустріла вчителів, з якими працювала. Сам же зробив дітям екскурсію Каневом, Чернечою горою, музеєм Кобзаря.

“Я трошки засмутився, бо музей трохи помпезно виглядає, постать Тараса і граніту – трохи якось розходяться. Але мене засмутило навіть не це. А те, що ми приїхали туди у вихідний день, а біля музею ходили всього чотири туристи.  Це якось не правильно. В вихідний день там мало б бути кілька автобусів і більше  100 осіб відвідувачів”,- зізнається артист.

Сьогодні ж Сергій працює на телебаченні, але з першого погляду зможе відрізнити на екрані людину, яка починала свій професійний шлях, як він, з радіо.

“Робота на радіо дала мені дуже багато чого, я непогано розбираюсь в музиці. Але на екрані все одно можу помітити людину, яка працювала на радіо. Наша головна мета була, щоб в ефірі не було паузи, і ми починали молоти що-небудь, аби розмова не припинялась”,- пожартував Сергій.