Катеринопільський ліцей Звенигородського району під керівництвом Анни Цьоменко – один із кращих навчальних закладів Черкащини. Не один рік він лідирує на перших позиціях обласного рейтингу навчальних закладів за результатами ЗНО поміж більш ніж 300 шкіл, займаючи 2, 6, 9, 13-е місця. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Тож і в цьому році, попри всі труднощі, війну, ліцеїсти взяли високий старт.

«Щорічно наші ліцеїсти стають переможцями районних та призерами обласних олімпіад з різних навчальних дисциплін. Цей рік не став виключенням. Ось уже й відбулася на днях перша обласна олімпіада – олімпіада з географії. Щороку учні вчительки географії Цьоменко Анни Федорівни є призерами обласного рівня. Так, в 2022 році два учні: Вишемірський Роман (9 кл.) та Човник Максим (11 кл.) здобули І та ІІІ місце відповідно. І ось ми вже маємо результат цьогорічної обласної олімпіади: Вишемірський Роман (10 кл.) – ІІ місце та Недзельський Максим (10 кл.) – ІІІ місце», – інформують у закладі.

Окрім того, ліцей здійснює активну волонтерську діяльність, долучаючись до допомоги нашим військовим. Відгукнувшись на прохання волонтерського центру «Від серця до серця», ліцейна родина за день зібрала теплі речі й запас провізії для наших захисників. До справи долучилися всі: ліцеїсти, їхні батьки, педагогічний колектив. Задля підтримки бойового духу бійців діти також намалювали більше 60-ти малюнків. «Кожен малюнок символізує ПЕРЕМОГУ і такий очікуваний МИР!!! Шановні наші ЗАХИСНИКИ, повертайтеся живими!!! Ми чекаємо на вас з перемогою!!!» – закликають ліцеїсти.

Поєднання високого професіоналізму, інновацій, патріотичного виховання, цікавих та пізнавальних заходів, родинної атмосфери – запорука успіху Катеринопільського ліцею. Сподіваємось, чиновники це оцінять і врахують, коли вчергове постане питання про реформування шкіл.