В Черкасах впроваджено онлайн запис до сімейних лікарів та педіатрів через сервіс Health24. Впровадження онлайн-запису відбулося за ініціативи та підтримки департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради.

Попередній сервіс онлайн-запису МійМедКабінет, який належав компанії «Health24», більше недоступний до запису пацієнтів. Натомість черкасці та гості міста мають змогу записатися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра через новий медичний сервіс, розроблений за більш сучасними технологіями.

Процес онлайн запису дуже простий, для зручності пацієнтів у закладах розміщені плакати з інструкцією та на моніторах відтворюється відеоролик з інструкцією, як записатися онлайн. Проте, запис через реєстратуру та телефоном також залишається. Тобто кожен пацієнт матиме вибір, як саме записатись до лікаря.

blank

Наразі сервіс Health24 працює в багатьох містах країни, зокрема в Миколаєві, Чернігові, Тернополі. Зазначимо, це не єдиний сервіс онлайн запису, лише в Черкасах їх працює три. Кожен медичний заклад має право обрати той сервіс, який зручний для них. Проте можливість онлайн записує в обов’язковим згідно вимог НСЗУ.

“Наш додаток працює як на стаціонарному комп’ютері так і на мобільних системах Android та Apple iOS. Крім того, якщо у пацієнта є питання щодо реєстрації в системі, працює гаряча лінія. Крім того консультацію завжди можна отримати в реєстратурі медичного закладу.” – зазначив комерційний директор «Health24» Іван Булі.

Попередній досвід Черкасах каже, що онлайн запис користується популярністю. Особливо серед молоді. Так більшість записів до педіатрів, а також заключень декларацій з дитячими лікарями відбувається онлайн.

Для онлайн запису пацієнтові необхідно перейти на сайт h24.ua з будь-якого ґаджету (ноутбук/комп’ютер, планшет, телефон), обрати заклад, лікаря, місце прийому, дату та час візиту в графіку, пройти реєстрацію за своїм номером мобільного телефону, вказати свої дані – ПІБ, стать та дату народження (або увійти, якщо користувач вже зареєстрований). Також запис можливий через мобільний додаток Health24 (завантажити можна на Android та IOS).