Актор з Черкащини Тарас Цимбалюк, відомий ролями в українських серіалах “Спіймати Кайдаша” та “Кава з кардамоном”, розказав, чим займається впродовж війни. В інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” він також розповів, як мати та бабуся його дружини Тіни виживали в окупованому Маріуполі, пише “Таблоід“.

blank

В перші дні війни Тарас разом із дружиною виїхали з Києва в Корсунь-Шевченківський.

“Я, мабуть, зайняв якусь свою нішу, оскільки не було в мене військової кафедри, я не служив в армії. Але, я зрозумів, що мені потрібно використовувати свою аудиторію в медаіпросторі. Тому я зайняв нішу, де впевнено себе відчуваю, приношу якусь користь”, – наголосив актор.

 Тарас також повідомив, як його теща з матір’ю тікали з Маріуполя.

“Ми казали їй відразу, треба виїжджати звідти. Тоді, в певний момент з нею обірвався зв’язок, на початку березня. Десь два тижні ми ні чули ані її голосу, нічого про неї. Її донька знайшла зв’язок і сказала, що вони (мама і бабуся Тіни Цимбалюк – ред.) живі, вони сидять у підвалі”, – розказав він.

За словами актора, потім мати його дружини з бабусею вирішили, що потрібно тікати, і виїхали з Маріуполя. За кермом була мама Тіни.

“Розкручували батареї, пили воду з батарей. Смоктали там якийсь шматочок сала раз в три дні, просто щоби вижити. В бабусі цукровий діабет, але це люди, яких війна дуже загартувала”, – розповів Цимбалюк про життя його тещі в Маріуполі.

Як повідомив артист, окупанти поцілили в дім бабусі його дружини, а от домівка її мами залишилася цілою, але пограбованою.

“Тіна дуже важко й досі переживає війну. Вона постійно плаче, вона кожен день в такому мінорі”, – розказав він по стан своєї дружини.