Співачка та письменниця, черкащанка Ірена Карпа розповіла, як їла свою плаценту.

Так, на сторінці в Instagram знаменитість пригадала свої другі пологи. Артистка народжувала дівчинку Каю вдома в Барселоні. Помічницею Карпи була француженка Жюльєта, яка замість анестезії заварювала Ірені чай із кориці та після народження малюка дала письменниці з’їсти плаценту.

“Найбільш дисципліновано на йогу я ходила під час двох своїх вагітностей. Першу – в Києві, де в нас чергувалися тьотя-звєрь і тьотя-квіточка. Другу – в Барселоні, де викладала чудесна француженка Жюльєт, яка в результаті ще й була дулою в мене на домашніх пологах. Тьотя-звєрь у Києві була сироїдкою і кричала на вагітних, щоб не розслаблялися. Ганяла нас як сидорових кіз, і багато кому цей підхід радянського спорту був до душі. А от тьотю-квіточку вони не любили, бо вона була про “махніть рукою вправо-махніть рукою вліво”. Я найбільше любила Жюльєту з її французьким акцентом, і ще музику іспанську, яку вона ставила. Замість анестезії на пологах Жюльєта заварювала мені чай із кориці. А коли вже Кая народилася (дуже легко, всього за 4 години, з відкритими кулачками, розслаблена, на противагу первістці Корі, що виходила 23 години) – Жюльєта зробила страшне. Дала мені… з’їсти шматок плаценти. Бо так роблять тварини, бо у плаценті дуже багато поживних речовин. Підозрюю, на цьому моменті частина чоловіків і слабонєрвні жінки вже вийшли з залу. А для міцної психологічно решти я додам, що плаценту (шматочок пара квадратних сантиметрів) Жюльєта поклала мені на абрикосу. Ну і нічо – пішло як діти в школу. Ну чи як карпаччо). Решту плаценти ми закопали в катарському замку Пейрепертуза, послуговуючись лопаткою для перевертання млинців. До чого я це? Ну до того, що йога з того часу стала для мене символом трансформації. Відкриття незвіданого. Наважуся на третього – буде винна – надто сильно вже їхній костюм спокушає займатися йогою”, – написала черкащанка.

View this post on Instagram

Якщо чесно, то йога в моєму житті присутня дуже спорадично. Найбільш дисципліновано на неї я ходила під час двох своїх вагітностей. Першу – в Києві, де в нас чергувалися тьотя-звєрь і тьотя-квіточка. Другу – в Барселоні, де викладала чудесна француженка Жюльєт, яка в результаті ще й була дулою в мене на домашніх пологах. Тьотя-звєрь у Києві була сироїдкою і кричала на вагітних, щоб не розслаблялася. Ганяла нас як сидорових кіз, і багато кому цей підхід радянського спорту був до душі. А от тьотю-квіточку вони не любили, бо вона була про «махніть рукою вправо-махніть рукою вліво». Я найбільше любила Жюльєту з її французьким акцентом, і ще музику іспанську, яку вона ставила. (@yogacongracia ❤️) Замість анестезії на пологах Жюльєта заварювала мені чай із кориці. А коли вже Кая народилася (дуже легко, всього за 4 години, з відкритими кулачками, розслаблена, на противагу первістці Корі, що виходила 23 години) – Жюльєта зробила страшне. Дала мені… з’їсти шматок плаценти. Бо так роблять тварини, бо у плаценті дуже багато поживних речовин. Підозрюю, на цьому моменті частина чоловіків і слабонєрвні жінки вже вийшли з залу. А для міцної психологічно решти я додам, що плаценту (шматочок пара квадратних сантиметрів) Жюльєта поклала мені на абрикосу. Ну і нічо – пішло як діти в школу. Ну чи як карпаччо)) Решту плаценти ми закопали в катарському замку Пейрепертуза, послуговуючись лопаткою для перевертання млинців. Я писала про це в «Бебі Тревел», зрештою. До чого я це? Ну до того, що йога з того часу стала для мене символом трансформації. Відкриття незвіданого. Наважуся на третього – буде винна @norba.clothing – надто сильно вже їхній костюм спокушає займатися йогою ))) А як у вас із цим? Йога? Страсті-ужаси-ржаки під час пологів?.. Фото&mua @mariana_pavkovych 🔥 Більше в каруселі ⏩⏩

A post shared by Karpa Irena (@qarpa) on