Завдяки збройним силам України, територіальній обороні і правоохоронним органам ніч в Черкасах попри повітряну тривогу минула спокійно. Про це у традиційному ранковому зверненні повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Інформує пресслужба міськради.

blank

«Комунальні служби працюють в штатному режимі, цілодобово забезпечується водопостачання і водовідведення. Комунальники приступили до ліквідації ямковості на вулицях, тому що після зими не було можливості це зробити. Протягом наступних 3-4 тижнів буде здійснена ліквідація ямковості», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Торкнувся міський голова і теми надходжень до бюджету. За його словами, у цьому місяці Черкаси недоотримали 27 млн грн. З початку року загалом недоотримано 128 млн грн., констатує міський очільник.

«Хотів би порадитися з жителями міста стосовно вартості проїзду у маршрутних автобусах. На сьогоднішній день виникла тимчасова відсутність пального на АЗС в зв’язку з ракетним ударом по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. Якщо бензин подорожчає вдвічі, то збільшиться вартість проїзду. Це буде непопулярний крок, який міська влада не хоче на себе брати, але змушена іти назустріч перевізникам. Міська рада розпочне процедуру підняття вартості проїзду виключно на суму різниці вартості пального», – повідомив Анатолій Бондаренко.

Також міський голова повідомив сумну новину. Сьогодні у Черкасах проводжають в останню путь трьох наших героїв-черкащан, які захищали країну і поклали своє життя, щоб ми могли жити під мирним небом.

«Я впевнений, що прийде той день, коли ми переможемо. Сьогодні спільно, разом з президентом, зі збройними силами України, з усім українським народом, з жителями нашої громади впевнено крокуємо до перемоги. Я думаю, що кожен повинен максимально докласти зусилля за себе і за того хлопця, який на сході боронить нашу країну», – підкреслив Анатолій Бондаренко.