Про прихильниць Олега Винника вже, можна сказати, ходять легенди і багато хто з популярних артистів хотіли б мати таку ж віддану і багатотисячну армію фанатів, пише “Теленеделя”.

Переманити «вовчих» не вийде, а ось “хайпануть” з їх допомогою можна спробувати. Так, вчора фронтмен групи «Друга ріка» Валерій Харчишин на своїй сторінці в Instagram опублікував веселе відео. У ролику співак разом зі своїми колегами звернулися до Олега і його фанаток, запросивши їх на свій концерт у Палаці спорту.

«Олеже Анатолійовичу, поки ви в Одесі, вовчиці під контролем. 8 березня ми чекаємо на вас у Палаці спорту. До зустрічі», – сказав Валерий.

Смішним є і те, в якому образі постали музиканти. Вони вирішили трохи повторити зачіску Винника і одягалися в перуки кольору блонд.

Не знаємо, чи бачив сам Олег дане відео, адресоване йому, але ось шанувальники Другої ріки прийшли в захват від такого запрошення, назвавши його найоригінальнішим, яке їм коли-небудь доводилося бачити, а також встигли в коментарях написати пару рядків кавери: «Мені так мало тут вовчиця, так мало тут вовчиця».