Вийшов тизер фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик “Я і Фелікс”. Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише ВІККА.

“Я і Фелікс” — це екранізація неопублікованого роману черкаського письменника Артема Чеха “Хто ти такий?”. Навесні 2021 року він вийде у видавництві Meridian Czernowitz.

Книга і фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х, його сім’ю, друзів, перше кохання, і відносини з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї. Історія розвивається на тлі буремних 90-х та розказана крізь призму дитячого сприйняття.

blank

У тизері одну із головних ролей, Фелікса, зіграв український письменник Юрій Іздрик. Фелікс — колишній контррозвідник, солдат ГРУ, десантник радянської армії і до того ж глибоко травмована досвідом війни людина.

blank

Фільм продюсують Володимир Яценко (“Додому”, “Дике поле”) та Анна Соболевська (“Додому”). Виробництво “Я і Фелікс” здійснюватиме кінопродакшен ForeFilms. Зйомки заплановані на осінь 2020 року.